Menu
Forsiden 16. august kl. 15:25
BLIV MEDLEM I TUSE FODBOLD Klik her og find ud af hvordan du bliver medlem af en klub, hvor der er plads til alle - uanset køn, alder, etnicitet og niveau...

FACEBOOK NYHEDER

DBU KAMPE FOR TUSE FODBOLD
September 2022
30.
fredag
18.30
Tuse IF
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Tuse Kunstgræs 2020
Dianalund IF
Tuse Kunstgræs 2020
Oktober 2022
1.
lørdag
10.00
Tuse IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår • Pulje 2
Tuse Kunstgræs 2020
Svebølle BI 2016
Tuse Kunstgræs 2020
1.
lørdag
10.00
LSF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Bane 2
Tuse IF
Smørum Idrætscenter
Bane 2
1.
lørdag
10.00
Jyderup BK
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 2
Jyderup Stadion
Tuse IF
Jyderup Stadion
1.
lørdag
10.00
Tuse IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Slagelse B&I
Tusehallen
1.
lørdag
10.30
Tuse IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår • Pulje 1
Tusehallen
Ringsted IF
Tusehallen
1.
lørdag
11.00
Kirke Hyllinge IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 5
Kirke Hyllinge Stadion
Tuse IF
Kirke Hyllinge Stadion
1.
lørdag
11.45
Tuse IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 7
Tuse Kunstgræs 2020
Hagested IF
Tuse Kunstgræs 2020
1.
lørdag
14.00
Tuse IF
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Tusehallen
Hagested IF
Tusehallen
1.
lørdag
15.00
Tuse IF
-
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Tusehallen
Køge Nord FC
Tusehallen
2.
søndag
11.30
Taastrup FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Tuse IF
NyBolig Park - Kunstgræs
2.
søndag
12.00
Tune IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår • Pulje 3
Tune Stadion
Tuse IF
Tune Stadion
2.
søndag
12.00
Herlufsholm GF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 2
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Tuse IF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3.
mandag
17.30
Tuse IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 2
Tuse Kunstgræs 2020
Gevninge IF
Tuse Kunstgræs 2020
3.
mandag
19.00
Sorø Freja
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (08) Efterår • Pulje 1
Sorø Stadion
Tuse IF
Sorø Stadion
4.
tirsdag
17.15
Tuse IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 5
Tusehallen
Tølløse BK
Tusehallen
4.
tirsdag
18.30
Holbæk B&I
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Holbæk Sportsby
Tuse IF
Holbæk Sportsby
5.
onsdag
19.00
Tuse IF (1)
-
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 • P1
Tusehallen
Herlufsholm GF (1)
Tusehallen
6.
torsdag
17.15
Tuse IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
Tusehallen
Mørkøv IF
Tusehallen
8.
lørdag
11.30
Greve Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Bane 8-1
Tuse IF
Greve Idræts Center
Bane 8-1
8.
lørdag
11.45
Tuse IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Tusehallen
Nødebo IF
Tusehallen
8.
lørdag
12.00
BSF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Tuse IF
Ballerup Idrætspark
8.
lørdag
13.00
Ringsted IF
-
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Ringsted Stadion
Tuse IF
Ringsted Stadion
8.
lørdag
13.00
FC Lejre
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår • Pulje 3
Osted Stadion
Tuse IF
Osted Stadion
8.
lørdag
13.00
Præstø IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår • Pulje 2
Præstø Stadion
Tuse IF
Præstø Stadion
8.
lørdag
13.00
Bramsnæs FB
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 7
Bramsnæsvighallen
Tuse IF
Bramsnæsvighallen
8.
lørdag
13.30
Tuse IF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Vindinge-Tune
Tusehallen
9.
søndag
10.00
Tuse IF
Omklædning 9
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Bane 6
Hundige BK
Omklædning 11
Tusehallen
Bane 6
9.
søndag
10.20
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Birkevang
Tuse IF
Birkevang
9.
søndag
10.30
Tuse IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger 2 (08) Efterår • Pulje 1
Tusehallen
Herstedøster IC
Tusehallen
9.
søndag
10.50
Tuse IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 • Pulje 2
Tølløse Stadion
Bane 5 A+B Kvadraten
VG Fodbold
Tølløse Stadion
Bane 5 A+B Kvadraten
9.
søndag
11.00
Tuse IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Birkevang
Vallensbæk IF
Birkevang
9.
søndag
11.15
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 • Pulje 2
Tølløse Stadion
Bane 5 A kvadraten
Tuse IF
Tølløse Stadion
Bane 5 A kvadraten
9.
søndag
11.30
Solrød FC
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Solrød Idrætscenter
Tuse IF
Solrød Idrætscenter
9.
søndag
11.40
Hvalsø IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 • Pulje 2
Tølløse Stadion
Bane 5 B kvadraten
Tuse IF
Tølløse Stadion
Bane 5 B kvadraten
9.
søndag
11.40
Farum BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Birkevang
Tuse IF
Birkevang
9.
søndag
12.00
Gevninge IF
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Trælleruphallen
Tuse IF
Trælleruphallen
9.
søndag
12.00
LSF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 1
Tuse IF
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 1
9.
søndag
12.00
Måløv BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Birkevang
Tuse IF
Birkevang
11.
tirsdag
17.45
Lynge-Broby IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår • Pulje 2
Frederiksberg Skole
Tuse IF
Frederiksberg Skole
12.
onsdag
17.30
Tuse IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår • Pulje 2
Tuse Kunstgræs 2020
Holbæk B&I
Tuse Kunstgræs 2020
12.
onsdag
18.30
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Lyngehallen Kunstgræs
Tuse IF
Lyngehallen Kunstgræs
12.
onsdag
19.00
LSF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 1
Tuse IF
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 1
12.
onsdag
19.30
Tuse IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår • Pulje 3
Tuse Kunstgræs 2020
Karlslunde IF (1)
Tuse Kunstgræs 2020
13.
torsdag
17.30
Rørvig IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
Rørvig Stadion
Tuse IF
Rørvig Stadion
14.
fredag
17.45
Tuse IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår • Pulje 1
Tuse Kunstgræs 2020
HVB/Gundsølille
Tuse Kunstgræs 2020
15.
lørdag
11.45
Tuse IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 7
Tuse Kunstgræs 2020
Såby Fodbold
Tuse Kunstgræs 2020
15.
lørdag
13.30
Taastrup FC
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
Tuse IF
NyBolig Park
15.
lørdag
15.00
Tuse IF
-
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Tusehallen
Vordingborg IF
Tusehallen
16.
søndag
10.00
Tuse IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
B. 73, Slagelse
Tusehallen