Menu
Forsiden 06. december kl. 07:44
BLIV MEDLEM I TUSE FODBOLD Klik her og find ud af hvordan du bliver medlem af en klub, hvor der er plads til alle - uanset køn, alder, etnicitet og niveau...

FACEBOOK NYHEDER

KOMMENDE KAMPE FOR TUSE FODBOLD
September 2020
22.
tirsdag
17.30
Vallensbæk IF
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 5 A - 8 mands græs
Tuse IF
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 5 A - 8 mands græs
23.
onsdag
17.30
Rørby-Værslev IF
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Rørby Stadion
Tuse IF
Rørby Stadion
24.
torsdag
18.00
Gislinge BK
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 2
Gislinge Stadion
Tuse IF
Gislinge Stadion
25.
fredag
19.15
FA 2000
Herrer
M+32
M+32 Øst Efterår 2020 • Øst
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
Tuse IF
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
26.
lørdag
10.30
Tuse IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Såby Fodbold
Tusehallen
26.
lørdag
11.00
TFC Odsherred
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 3
Vig Idrætscenter
Tuse IF
Vig Idrætscenter
26.
lørdag
12.00
Slagelse B&I
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Slagelse Stadion
Tuse IF
Slagelse Stadion
26.
lørdag
12.30
FC Bella
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 2
Mørkhøj Skole
Tuse IF
Mørkhøj Skole
26.
lørdag
13.00
Brøndbyernes IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 3
Brøndby Stadion
Tuse IF
Brøndby Stadion
26.
lørdag
13.30
Tune IF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Tune Stadion
Tuse IF
Tune Stadion
26.
lørdag
14.00
Jyderup BK
Omkl. 3
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Jyderup Stadion
Bane 6 (11-mands)
Tuse IF
Omkl. 4
Jyderup Stadion
Bane 6 (11-mands)
Dommeromk. Dommer omkl.
26.
lørdag
15.00
Gislinge BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 6
Gislinge Stadion
Tuse IF
Gislinge Stadion
27.
søndag
10.30
TFC Odsherred
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 4
Vig Idrætscenter
Tuse IF
Vig Idrætscenter
27.
søndag
11.30
Tuse IF
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Herlufsholm GF
Tusehallen
27.
søndag
12.00
Herfølge BK
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (05) Efterår • Pulje 2
Herfølge Stadion
Tuse IF
Herfølge Stadion
27.
søndag
13.15
Tuse IF
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
Tusehallen
Haslev FC
Tusehallen
30.
onsdag
19.00
Tuse IF
Herrer
M+32
M+32 Øst Efterår 2020 • Øst
Intet anvendes
Hvidovre IF
Intet anvendes
Oktober 2020
1.
torsdag
19.15
Tuse IF(1)
Kvinder
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (05) 20/21 • Pulje 1
Tuse Kunstgræsbane
B. 73, Slagelse (Liga2)
Tuse Kunstgræsbane
3.
lørdag
10.00
Tuse IF
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (05) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Borup IF
Tusehallen
3.
lørdag
10.00
Ishøj IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
Tuse IF
Ishøj Idrætscenter
3.
lørdag
10.00
Tuse IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 3
Tusehallen
Vallensbæk IF
Tusehallen
3.
lørdag
11.00
Føllenslev-Særslev IF
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 2
Firhøj Stadion
Tuse IF
Firhøj Stadion
3.
lørdag
11.45
Tuse IF
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Tuse Kunstgræsbane
Tuse Næs BK
Tuse Kunstgræsbane
3.
lørdag
12.45
Tuse IF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Tusehallen
Taastrup FC
Tusehallen
3.
lørdag
13.30
Tuse IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 6
Tuse Kunstgræsbane
Svinninge IF
Tuse Kunstgræsbane
3.
lørdag
15.00
Tuse IF
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Tusehallen
NFB
Tusehallen
4.
søndag
10.30
Tuse IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 4
Tusehallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Tusehallen
4.
søndag
11.00
Ugerløse IF
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 3
Ugerløse Sportsplads
Tuse IF
Ugerløse Sportsplads
4.
søndag
11.00
Tuse IF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 3
Tusehallen
Kalundborg GB
Tusehallen
4.
søndag
12.00
Brøndbyernes IF
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
Tuse IF
Brøndby Stadion
4.
søndag
12.00
Tuse IF
Herrer
U13
U13 drenge 5-mands (08) begynder - 4.oktobe Medalj • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Snekkersten IF
Snekkersten Idrætscenter
4.
søndag
12.25
Bagsværd BK
Herrer
U13
U13 drenge 5-mands (08) begynder - 4.oktobe Medalj • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Tuse IF
Snekkersten Idrætscenter
4.
søndag
13.00
Tuse IF
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
Tusehallen
FC Hornsherred
Tusehallen
6.
tirsdag
19.00
Tuse IF
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 3
Tusehallen
Undløse BK
Tusehallen
7.
onsdag
17.15
Herfølge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Herfølge Stadion
Tuse IF
Herfølge Stadion
7.
onsdag
18.00
TFC Odsherred
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 3
Vig Idrætscenter
Tuse IF
Vig Idrætscenter
8.
torsdag
19.00
Vipperød BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 6
Vipperødhallen
Tuse IF
Vipperødhallen
10.
lørdag
10.00
Tuse IF
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Vallensbæk IF
Tusehallen
10.
lørdag
10.30
Tuse IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Brøndbyernes IF
Tusehallen
10.
lørdag
12.30
Borup IF
Omklædning 4
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
Tuse IF
Omklædning 5
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
Dommeromk. Dommer mellemgangen
10.
lørdag
13.00
Ringsted IF
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Ringsted Stadion
Tuse IF
Ringsted Stadion
10.
lørdag
13.00
Gislinge BK
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Gislinge Stadion
Tuse IF
Gislinge Stadion
10.
lørdag
15.00
Svogerslev BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 3
Svogerslev Idrætspark
Tuse IF
Svogerslev Idrætspark
11.
søndag
11.30
Tuse IF
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
Ringsted Pigefodbold
Tusehallen
11.
søndag
12.00
Tuse IF
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (05) Efterår • Pulje 2
Tusehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Tusehallen
11.
søndag
14.00
KB
Herrer
M+32
M+32 Øst Efterår 2020 • Øst
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
Tuse IF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9